Aktuality

 Ve dnech 16.-17.3.2023 ordinace uzavřena

ORL ambulance přemístěna na novou adresu U Nemocnice 306, Domažlice – Poliklinika II

Vchod B, 2. patro (prostory po rehabilitaci)

AKUTNÍ OŠETŘENÍ BEZ OBJEDNÁNÍ SE TÝKÁ POUZE KRVÁCENÍ, BOLESTÍ ,AKUTNÍCH ZÁNĚTLIVÝCH  OTOKŮ A HOREČNATÝCH STAVŮ PŘI BOLESTECH UŠÍ U DĚTÍ

BOLESTI V KRKU U DĚTÍ I DOSPĚLÝCH POUZE S DOPORUČENÍM  OD REGISTRUJÍCÍHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

     NEAKUTNÍ STAVY MUSÍ BÝT PŘEDEM TELEFONICKY OBJEDNANÉ NA KONKRÉTNÍ TERMÍN

SOUČASNÁ ÚPRAVA ORDINAČNÍ DOBY :

prosím o dodržování !

Do čekárny vstupujte jednotlivě.

Dodržujte objednaný čas příchodu.

Konzultaci zdravotního stavu, přeobjednání z plánované kontroly a předpis e-receptů je možno objednat telefonicky denně  přednostně v době od 13:00 do 14:00 hod. na tel. 379 725 038, 606 199 908 ,případně e-mailem na adresu vondrak.ludek@tiscali.cz.

Z důvodu možného ošetřování objednaného pacienta nemusí být v dopoledních hodinách telefonický hovor přijat okamžitě , je třeba případně zavolat opakovaně, snažíme se i zpětně reagovat na zmeškané hovory.

Pouze zcela nezbytná neodkladná ošetření v době uzavření ordinace poskytují

ORL odd. Klatovské nemocnice a.s.   nebo ORL klinika FN Plzeň Bory – pav. 22                  –    lůžková pracoviště s nepřetržitým provozem 

Lidé  s příznaky virového onemocnění nemají vyrazit přímo do plných čekáren a ordinací, protože tímto chováním ohrožují své okolí i ošetřující personál a mohou tak nakazit řadu dalších. Prvotní informace musí poskytnout telefonicky registrující praktický lékař . 

 Odborné ambulance včetně ORL nejsou místem, kam se pacienti mají  obracet jako první s příznaky akutního virového onemocnění.